*** Hotel Juno ubytování Praha 10

Hotel Praha 10 Juno

Ubytování Praha hotel Juno:
Tříhvězdičkový, kompletně zrekonstruovaný hotel Juno se nachází v 15 - ti patrové budově umístěné v klidné vilové lokalitě Prahy 10. Hotel Juno leží nedaleko centra hlavního města cca 12 min jízdy metrem. Hotelové pokoje poskytnou pohodlné a komfortní ubytování i pro nejnáročnější hosty. Před hotelem je velké parkoviště pro osobní auta i autobusy.

Praha hotel Juno ubytování:
Hotel Juno v Praze má k dispozici 258 dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojů (lůžka je možné dát k sobě či oddělit). Všechny pokoje jsou zrekonstruované, vybavené novým nábytkem a mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC, satelitní televizi, telefon s přímou volbou a trezor. Pokoje jsou uzamčeny elektronickým zámkovým systémem.

Hotel Juno ubytování Praha hotelová restaurace:
Restaurace hotelu Juno má dvě velké místnosti – „Staročeskou“ se 120 místy a zmodernizovaný sál se 150 místy. Výběr pokrmů je ze široké nabídky zahraniční a české kuchyně se skvělým českým pivem. V prostředí Staročeské restaurace se podává bufetová snídaně a konají se zde večery s tancem (dle možnosti). Během letních měsíců terasa vybízí k posezení s osvěžujícím koktejlem. Restaurace je k dispozici na objednání pro skupinové rezervace. Lobby bar je otevřen od 18:00 do 02:00 hodin.

Juno ubytování Praha hotel konference:
V hotelu Juno se mimo jiné nachází také nově zmodernizovaný sál s kapacitou až 150 míst, který je ideální k organizování různých jednání, školení, prezentací a seminářů, ale i k soukromým účelům. Sál poskytuje technické vybavení a uspořádání místnosti ve stylu divadla, školy, banketu či u-tvaru. Výběr je ze široké nabídky coffee breaků, teplé a studené tabule, koktejlů a přípitků. Hotelový tým chystá svatební hostiny a oslavy s květinovou dekorací.

Ubytování hotel Praha Juno hotelové služby:
Hotel Juno ubytování Praha má pro své hosty: Nonstop recepci, restauraci, Lobby Bar a letní terasu. Parkoviště pro osobní auta zdarma, a pro autobusy 200 CZK den (nehlídané). Internetový terminál zdarma, WI-FI. V hotelu Juno v Praze je úschovna zavazadel, bezbariérový přístup, výtah a venkovní protipožární schodiště. Hotel Juno nabízí také konferenční služby, vč. základní obchodní vybavení (jednací místnost). Další služby - telefon, trezor, automatické buzení. Příjem platebních karet (VISA, EC/MC, MAESTRO). Domácí zvířata jsou v hotelu Juno ubytování Praha povolena, poplatek 200 CZK den. Dětská postýlka k dispozici. Snídaně na cestu. Fén, praní a čištění. Rezervace prohlídek pamětihodností, Taxi, pronájem aut. Prodej vstupenek, či jízdenek MHD.

Hotel Praha 10 Juno - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 10 Juno - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 10 Juno -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 10 Juno - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 10 Juno - disponuje restauracíHotel Praha 10 Juno - disponuje vinárnouHotel Praha 10 Juno -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 10 Juno -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 10 Juno - disponuje kavárnouHotel Praha 10 Juno - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 10 Juno - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 10 Juno - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 10 Juno - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 10 Juno - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 10 Juno - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 10 Juno - na pokojích je telefon