*** Hotel Juno ubytovanie Praha 10

Hotel Praha 10 Juno

Ubytovanie Praha hotel Juno:
Trojhviezdičkový, kompletne zrekonštruovaný hotel Juno sa nachádza v 15 poschodovej budove umiestnenej v pokojnej vilovej lokalite Prahy 10. Hotel Juno leží neďaleko centra hlavného mesta cca 12 min jazdy metrom. Hotelové izby poskytnú pohodlné a komfortné ubytovanie aj pre najnáročnejších hostí. Pred hotelom je veľké parkovisko pre osobné autá i autobusy.

Praha hotel Juno ubytovanie:
Hotel Juno v Prahe má k dispozícii 258 dvojlôžkových alebo trojlôžkových izieb (lôžka je možné dať k sebe či oddeliť). Všetky izby sú zrekonštruované, vybavené novým nábytkom a majú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, WC, satelitnú televíziu, telefón s priamou voľbou a trezor. Izby sú uzamknuté elektronickým zámkovým systémom.

Hotel Juno ubytovanie Praha hotelová reštaurácia:
Reštaurácia hotela Juno má dve veľké miestnosti - "staročeskú" so 120 miestami a zmodernizovanú sálu so 150 miestami. Výber pokrmov je zo širokej ponuky zahraničnej a českej kuchyne so skvelým českým pivom. V prostredí Staročeskej reštaurácie sa podávajú bufetové raňajky a konajú sa tu večery s tancom (podľa možnosti). Počas letných mesiacov terasa nabáda ku posedeniu s osviežujúcim koktailom. Reštaurácia je k dispozícii na objednanie pre skupinové rezervácie. Lobby bar je otvorený od 18:00 do 02:00 hod.

Juno ubytovanie Praha hotel konferencie:
V modernom hoteli Juno sa okrem iného nachádza aj novo zmodernizovaná sála s kapacitou až 150 miest, ktorá je ideálna na organizovanie rôznych rokovaní, školení, prezentácií a seminárov, ale i pre súkromné účely. Sála poskytuje technické vybavenie a usporiadanie miestnosti v štýle divadla, školy, banketu či u-tvaru. Výber je zo širokej ponuky coffee breakov, teplej a studenej tabule, koktailov a prípitku. Hotelový tím chystá svadobné hostiny a oslavy s kvetinovou dekoráciou.

Ubytovanie hotel Praha Juno hotelové služby:
Hotel Juno ubytovanie Praha má pre svojich hostí: Nonstop recepciu, reštauráciu, Lobby Bar a letnú terasu. Parkovisko pre osobné autá zadarmo, a pre autobusy 200 CZK deň (nestrážené). Internetový terminál zdarma, WI-FI. V hoteli Juno v Prahe je úschovňa batožiny, bezbariérový prístup, výťah a vonkajšie protipožiarne schodisko. Hotel Juno ponúka aj konferenčné služby, vr. základné obchodné vybavenie (rokovacia miestnosť). Ďalšie služby - telefón, trezor, automatické budenie. Príjem platobných kariet (VISA, EC / MC, MAESTRO). Domáce zvieratá sú v hoteli Juno ubytovanie Praha povolené, poplatok 200 CZK deň. Detská postieľka k dispozícii. Raňajky na cestu. Fén, pranie a čistenie. Rezervácie prehliadok pamätihodností, Taxi, prenájom áut. Predaj vstupeniek, cestovných lístkov MHD.

Hotel Praha 10 Juno - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 10 Juno - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Praha 10 Juno - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Praha 10 Juno - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Praha 10 Juno - hotel má reštauráciuHotel Praha 10 Juno - hotel má vináreňHotel Praha 10 Juno - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 10 Juno - k dispozícii letná terasaHotel Praha 10 Juno - k dispozícii kavareňHotel Praha 10 Juno - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Praha 10 Juno - akceptuje creditné karty VISAHotel Praha 10 Juno - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Praha 10 Juno - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 10 Juno - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 10 Juno - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 10 Juno - v izbach je telefon